ARROW ÇÖZÜM ORTAĞI

KMC Elektronik A.Ş. 2019 yılı itibari ile Arrow.com satışlarının Türkiye temsilcisidir.

1935 yılında kurulmuş ,dünya çapında 20.100 çalışanıyla 200.000’den fazla müşteriye hizmet veren, 2018 yılı satışlarıyla Furtune 500 listesinde 109. sırada bulunan Arrow Electronics firması online satis sayfası olan Arrow.com satışlarıyla daha hızlı, ekonomik ve güvenilir component tedariği sağlamaktadır.

Arrow Electronics farklı ve güçlü ürün yelpazesi sunabilmek için dünyanın dört bir yanından elektronik üreticileriyle ortaklık yapmaktadır Bünyesinde bulunan 871 üretici distribütörlüğü ile elektronik üretiminde ihtiyaç duyulan her türlü komponenti sağlayabilmektedir. Tasarımlarınızı desteklemek için gerekli olan tüm teknolojiye sağlamak adına birinci sınıf üreticilerden, ürün yelpazesini özenle oluşturmaktadır.

Arrow.com ‘dan alacağınız her ürünün %100 orijinal olduğundan emin olabilirsiniz ayrıca arrow.com tüm tedarikçilerinden bağımsız kalite kuruluşları tarafından onaylı kalite belgelerini talep etmekte ihtiyaç duyulan durumlarda halka açık erişimle paylaşmayı taahhüt etmektedir.

Arrow.com ile yaptığımız işbirliği neticesinde online olarak gördüğünüz ürünleri haftalık yüklemeler çıkararak Türkiye depo teslim olarak müşterilerimize sağlamaktayız.

Teyit alınmış siparişleriniz en geç 7 – 10 iş günü içinde karşı ödemeli olarak size kargo edilecektir. Siparişlerimiz her hafta Perşembe günü 15:30 itibarıyla tamamlanarak yüklemeye hazır edilecektir.

Tek seferde 1.000 USD+KDV ve üstü siparişleriniz için ARROW.COM adresindeki fiyatlara hiçbir fark ödemeden sahip olabilirsiniz. Tek Seferde 1.000 USD+KDV altında kalan siparişleriniz için toplam bedele %15 fark alınmaktadır.

Ödemeler, siparişte nakit havale veya kredi kartı ile kabul edilmektedir.


  • En iyi fiyat garantisi,
  • Güvenilir ve geniş ürün yelpazesi,
  • Ücretsiz Arrow-Reel ayrıcalığı,
  • Hızlı teslimat